You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

БЕСПЛАТНА ДОСТАВA
за нарачки над 3000 денари

Враќање на гаранцијата
до 30 дена

КОМПЛЕТИ ЗА СПАЛНА

КОМПЛЕТИ ЗА СПАЛНА

ПОКРИВКИ

ПОКРИВКИ

ЗА НАС

Квалитетот на спиењето директно влијае на здравјето и ефикасноста на секој од нас. Се сеќавате ли кога последен пат спиевте како бебе?

За да се обезбеди удобност во кревет, создадовме нова колекција на текстил за дома со брендот РАКЛА.
РАКЛА нуди широк избор на комплети за постелнина, лесни ќебиња, јоргани, чаршафи со гума за бришење, палачи, перници и крпи.

Ние користиме висококвалитетни ткаенини кои ги исполнуваат сите ваши барања за мекост, топлина и нежност. Ние нудиме голем избор на модерни и свежи дизајни кои одговараат на ентериерот на секоја спална соба и обезбедуваат заслужен и целосен одмор.

Ние ја знаеме удобноста на спиењето и сакаме да го споделиме!

Блог

Затвори X

Поставките за вашето колаче

Ракла препорачува да се согласите со употребата на функционални колачиња со цели за маркетинг и аналитика и обезбедени од нас и нашите маркетинг партнери и аналитичари. Овие колачиња се наменети за персонализација на содржината и рекламите и за анализа на посети на страници - информации кои ни помагаат да ви покажеме производи што би сакале. Ако се согласувате, потврдете со кликнување на "Да, се согласувам“.
Да, се согласувам Не, прочитај повеќе
За повеќе информации пред да одлучите, кликнете на "Не, сакам добијте повеќе информации "или посетете ги" Поставки за колачиња "на дното на страницата добијте повеќе информации за овие колачиња и обработката на вашите лични информации, посетете ја "Политика на приватност и колачиња".